29 березня 2021 року на прес-конференції голова Комітету фінансів, податкової та митної політики повідомив, що протягом двох комітетських тижнів до 09 квітня 2021 законопроект про доступне розмитнення підготують до другого читання.
З 13 по 16 квітня 2021 на пленарному тижні у Верховній Раді України буде слухатись у другому читанні законопроект про доступне розмитнення 4643-д!

Перед цим в інтерв’ю автор закону про розмитнення «євроблях» Олександр Ковальчук пояснив, що для розмитнення автомобіль необхідно за кордоном зняти з обліку.

Така активність народних обранців щодо прийняття закону про розмитнення «євроблях» стимулювала людей приступити до підготовки документів до розмитнення, розпочати знімати з обліку автомобілі за кордоном, укладати договори купівлі-продажу із власниками.

Це в свою чергу спричинило збільшення активності шахраїв, які використовують юридичну необізнаність та довіру людей.
Шахрайська схема полягає у нібито наданні послуг із зняття з обліку та підготовку документів до розмитнення. А насправді просто підробляються різні довідки та договори.

 

 

Закликаю звертатись лише до перевірених людей та перевіряти документи у відритих європейських базах.

Польща: https://www.historiapojazdu.gov.pl/historia-pojazdu-web/index.xhtml
Литва: https://www.regitra.lt/en/services/e-services

Кандидат юридичних наук
Адвокат Казачук Іван

 

Підписуйтесь на канал "Київ Автомобільний" у Viber/Telegram, читайте нас у Facebook  та Instagram, щоб першими дізнаватися про нові матеріали і ключові події дня.

***

Автоцивілка онлайн