Чому ми?

ПРИВІТ

МИ КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ І МИ ЗНАЙДЕМО РІШЕННЯ ВАШОЇ СПРАВИ

Ми об’єднання адвокатів із досвідом в сфері права більше 10 років

Надамо Вам професійну правову допомогу у корпоративних питаннях створення, перереєстрації та ліквідації компаній в Україні, а також в Європейському Союзі.

Наявність власної митно-брокерської компанії та митного терміналу, а також штату фахових митних брокерів, юристів, адвокатів у митних спорах, податкових консультантів забезпечує бездоганний супровід міжнародної поставки будь-якого товару. Ми забезпечуємо весь комплекс процедур, від аналізу та розробки зовнішньоекономічного контракту, аналізу документів із експорту-імпорту до здійснення митного оформлення товару та консалтингу із оптимізації податкового та митного навантаження.

Захистимо Ваші інтереси у спорах із митницею при митному оформленні товарів, а також у справах про порушення митних правил.

Захистимо Ваш бізнес від податкового терору. Займаємось оскарженням дій, бездіяльності податкових органів; протидією у блокуванні/відмови у реєстрації податкових накладних; оскарженням податкових повідомлень-рішень; стягненням бюджетного відшкодування ПДВ.

Знайдемо земельні ділянки, які є перспектива отримати безкоштовно.

Здійснимо Ваше представництво в органах місцевого самоврядування, в суді у питаннях безоплатного отримання земельних ділянок, а також інших земельних спорах.

Врегулюємо Ваш страховий випадок із винуватцем ДТП та його страховою компанією, як в досудовому порядку, так і в суді.

Супроводжуємо Вашу судову справу до фактичного виконання судового рішення в органах Державної виконавчої служби України та приватних виконавців.

01. Реєстрація бізнесу та корпоративні справи

Ми визначимо для Вас оптимальну форму ведення Вашого бізнесу, організаційно- правову форму та форму оподаткування, а також проведемо реєстраційні процедури у всіх необхідних органах державної влади.

02. Супровід зовнішньоекономічних операцій з імпорту, експорту товарів

Команда фахових митних брокерів, юристів, адвокатів у митних спорах, податкових консультантів забезпечить вам міжнародну поставку будь-якого товару. Ми забезпечуємо весь комплекс процедур, від аналізу та розробки зовнішньоекономічного контракту, аналізу документів із експорту-імпорту до здійснення митного оформлення товару та консалтингу із оптимізації податкового та митного навантаження.

03. Вирішення нестандартних питань з митницею

Маємо величезний досвід позитивного вирішення судових спорів із митницею у справах про оскарження рішення митниці про корегування митної вартості товару, визначення коду товару, а також у справах про порушення митних правил.

Спільна робота із митними брокерами та агентами із митного оформлення дає можливість надання клієнту повного супроводу зовнішньо-економічної операції від моменту укладення міжнародного контракту до повного митного оформлення товару.

04. Податковий адвокат

Захистимо Ваш бізнес від податкового терору. Займаємось оскарженням дій, бездіяльності податкових органів; протидією у блокуванні/відмови у реєстрації податкових накладних; оскарженням податкових повідомлень-рішень; стягненням бюджетного відшкодування ПДВ.

05. Отримання безкоштовно землі. Земельні спори.

Пошук земельних ділянок, які є перспектива отримати безкоштовно.
Здійснимо Ваше представництво в органах місцевого самоврядування, в суді у питаннях безоплатного отримання земельних ділянок, а також інших земельних спорах.

06. Примусове стягнення боргів

Працюємо офіційно за договором надання юридичних послуг. Перед співпрацею безоплатно аналізуємо Вашого боржника на предмет фінансового стану і майбутнього реального стягнення заборгованості. Оплата нашого винагороди здійснюється за фактом отримання Вами коштів / майна. Винагорода визначається індивідуально від кожної справи. Авансові платежі, передоплати, витрати та інші витрати на наші послуги Ви не несе, окрім витрат встановлених чинним законодавством України (для прикладу – сплата судового збору).

07. Врегулювання страхових випадків

Маємо багаторічний досвід врегулювання страхових випадків, здійснимо досудове врегулювання або представимо інтереси Клієнта  в суді. Представляємо інтереси Клієнтів у страхових спорах більше 5-ти років.

08. Примусове виконання судових рішень

Здійснюємо супровід примусового виконання рішень судів:

 • консультація по виконавчому провадженню
 • правова оцінка дій державних і приватних виконавців
 • оскарження бездіяльності зі сторони державної виконавчої служби або неправомірних дій і постанов приватного виконавця
 • розстрочення виконання рішення, винесеного в результаті судового розгляду
 • складання документів (заяв, скарг, клопотань, запитів тощо)
 • відновлення пропущених строків на пред’явлення виконавчого листа до виконання
 • заборона на виїзд боржника за кордон
 • оцінка майнового стану боржника, прогнозування виконання рішень суду
 • проведення переговорів щодо добровільного виконання рішення суду
 • представництво інтересів у виконавчому провадженні
 • контроль виконавчого провадження
Керуючий партнер Адвокатського об'єднання

Казачук Іван Володимирович

+38 093 852 90 59
Зв'яжіться з нами

НАШІ КОНТАКТИ

Розкажіть нам про свою справу та ми знайдемо правильне рішення!
Казачук Іван Володимирович

голова Адвокатського об’єднання «Казачук та партнери

РОБОЧІ ГОДИНИ
Пн-Пт: з 09:00 to 18:00
МИ В МЕРЕЖАХ
АДРЕСА
м. Київ, вул. Плещеєва, 10, БЦ «Столичний», 4 поверх