Казачук Іван Володимирович

Керуючий партнер Адвокатського об'єднання

Контакти

Телефон: +38 093 852 90 59
Email: i.kazachuk@gmail.com

Освіта

Юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Науковий ступінь кандидата юридичних наук

Сертифікат Асоціації митних брокерів України.

Основні напрямки

  • корпоративне право
  • адміністративне право
  • вирішення складних та нестандартних митних проблем
  • оскарження в судовому порядку рішень митниці
  • податкове право
  • земельне право

About Samuel Johnson

Протягом 6 років працював помічником судді у адміністративних судах, а саме Київському апеляційному адміністративному суді та Вищому адміністративному суді України.

Протягом 2 років у Вищому адміністративному суді України працював у спеціалізованій палаті по розгляду справ у спорах із Президентом України, Верховною Радою України, Вищою радою юстиції.

Став лауреатом Всеукраїнського щорічного конкурсу на краще професійне досягнення серед молодих юристів «МОЛОДИЙ ПРАВНИК РОКУ 2019» в номінації – правник-громадський діяч.

У 2018 – 2021 роках активно приймав участь у переговорах із владою та сприяв прийняттю Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» № 2611 та Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо справляння податків і зборів, інших обов’язкових платежів, об’єктом оподаткування якими є транспортні засоби» № 1402. Як адвокат громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Авто Євро Сила» приймав участь у робочій групі з розробки законопроектів.